به آرامش رسیدم ولی حیف......

این روزها آرومترین روزهای تمام زندگیمه . بعد از سالها تشنج و استرس به آرامشی رسیدم که هر دقیقه خدا رو شکر میکنم بخاظر این لحظه ها . راستش دارم فکر میکنم که شاید باید اون گذشته رو پشت سر میذاشتم تا امتحانم رو پس میدادم و ثابت میکردم که لیاقت ای روزها رو دارم . لیاقت آرامشی که الان تو زندگیم حکم فرماست .

فقط نبودن پگاه قلبم رو میلرزونه . دلم میخواست اونم الان کنارم بود تا میتونستم تمامی عشقم رو نثارش کنم و خوشبختیم رو کامل بدونم . ولی میدونم که باید صبور باشم و منتظر . وقتی به پشت سر نگاه میکنم . به کسانی که باید در تلخی های زندگیم کنارم بودن و نبودن فکر میکنم میبینم خیلی سختی کشیدم . به تنهائی و بدون هیچ پشتوانه ای . وقتی میبینم دخترها و زنهائی که تو زندگی زناشوئی شون به مشکل برخوردن حمایت خانواده هاشون رو داشتند که تونستند رو پاهاشون بلند بش و بایستند به خودم فکر میکنم که خانواده ام نه تنها حمایتم نکردند بلکه پشت پا هم به من زدند و باعث شدند که بارها و بارها زمین بخورم و دوباره بلند شم و بایستم و از نو شروع کنم .

جوونیم با سختی ها گذشت و با تنهائی بار مشکلات رو بدوش کشیدم . حسرت یک لحظه درددل کردن با مادر بدلم موند و حمایت برادر و خواهر رو لمس نکردم . امروز من هستم و دخترم و چند تا گربه که  همدم و مونسم شدن و باعث آرامشم . خدایا شکرت بخاطر آرامشی که امروز دارم . خداوند اگه یک دختر رو ازم گرفت بجاش فرزندان دیگری بمن عطا کرد که درسته از گوشت و خون و پوست من نیستند ولی اونقدر عاشقشونم و عاشقم هستند که با اونها احساس میکنم یک خانواده بزرگ دارم .

/ 3 نظر / 45 بازدید
ماردین

سلام. کمی از مطالب وبلاگتون رو خوندم. احساستون سرشار از حقیقت بود. در واقع اگر هم گوشه هایشش اغراق باشه به دل هم میشینه. حتی من مرد مجرد. فقط برای اینکه با پیش زمینه وبلاگتون رو بخونم میشه یه کم در مورد خودتون بیشتر توضیح بدین؟ وضعیت تاهل، فرزند، زندگی.... . بنده دوستی دارم ک بسیار شبیه شما صحبت میکنه(وقتی خوشحاله حداقل) یه شرایطی داره شبیه به شما. فقط نمیخوام از قبل پیش داوری کنم. قلمتون بردوام. آرزوی شادی

یک مادر

عزیزم پشتوانه همه فقط خداست مگه من که این مشکلاتو دارم کسی به دادم رسید الان همه اینقدر برای خودشون مشکل دارند که به بقیه نمیرسه خدا رو شکر که اینقدر توانا و قادر هستی که خودت بتونی بهترین هارو برای زندگیت بسازی دوستت دارم در پناه حق