نحسی قدم آقا دزده دامنم رو گرفت

بعد از اتفاق دزدی خانه شمال در ایام عید دومین اتفاق برام افتاد . فقط 4 روز از عید گذشته بود که لوله دستشویی ترکید و بعد از کلی خسارت به طبقه پائین بالاخره با کلی مکافات درست شد . هنوز چند روزی نگذشته بود که گربه مظلوم من از طبقه سوم پرت شد پائین و استخوان پاش شکست و مجبور به عمل جراحی شد . داشتم با این مشکلات سرو کله میزدم که دیدم چشمام خوب نمیبینه وقتی به دکتر مراجعه کردم متوجه شدم که چشم راستم به کلی درگیر آب مروارید شده تا اومدم مراحل آزمایش و عکس و نوار قلب رو برای انجام عمل انجام بدم دیدم طرف راست کنار زانوم بشدت ورم کرده از بس که تو این یک ماه این گربه رو سرپا گرفته بودم و رو زانو نشسته بودم . داشتم به این مشکلات میرسیدم که جمعه گذشته صبخ در حالیکه کارگر اومده بود خونه رو تمیز کنه و فکر و ذهنم درگیر اون بود این بچه پا شکسته رو بردم دستشویی که کارشو بکنه وقتی آوردمش بیرون یکدفعه پدر بزرگوارش با خشونت به اون حمله کرد که من برای حفاظت از اون پشتم رو بهش کردم  خدا روز بد براتون نیاره از پشت 4 جای دست منو از آرنج تا پشت دستم تکه پاره کرد بطوریکه تمام سالن پر از خون شد . با اون وضعیت مجبور شدم برم کلینیک چون خون بشدت از آرنج و پشت دستم سرازیر بود و پارگی عمیق . خلاصه دستم از 4 جا داخلی و خارجی 20 تا بخیه خورد . 

وقتی به خونه برگشتم دیگه رمق نداشتم . دخترم از شدت ناراحتی اون گربه حمله کننده و 2 تا از بچه هاشو برداشت و برد تو پارک ولشون کرد . از این طرف هم کارگری که اومده بود اینجا رو تمیز کنه براش تلفن شد و خبر دادن که مادرش حالش بد شده . اونم تو اون شرایط مجبور شد منو بذاره و بره. خلاصه از عید تا حالا همش بد آوردم . تا من باشم که نگم قدم دزد خوبه . نه والله برا من که اصلا خوب نبود . 

/ 1 نظر / 61 بازدید
بهمن

سلام خواهر عزيز و محترم[گل] يه ضرب المثل يوناني ميگه : بلا و مصيبت اگه خودش تنها مياد بهش خوش آمد بگو ... ( يه چيزي توي همين مايه ها! ) واقعن گاهي اوقات اينقدر پشت سر هم برا آدم بد مياد كه آدم به خودش شك ميكنه كه خدايا مگه من چكار كردم ...؟ انشاالله كه هر سختي و بلائي كه پيش مياد تهش ختم به خير بشه براتون ... انشاالله تنتون سالم و بلا از خودتون و خونواده تون دور باشه . آمين[گل]